no comments

Cena YouTube Premium v Česku: Stojí vůbec za to?

YouTube Premium nabízí videa bez reklam a navíc otevírá vrátka k originálnímu obsahu z produkce YouTube. Kolik služba stojí a jaké má vyhlídky?

YouTube bez reklam a offline

Premium nabízí přesně to, co se od něj očekávalo. Je zcela bez reklam a to na všech platformách. I v televizi si tak můžete užívat sledování oblíbených kanálů bez reklam.

Videa lze stahovat pro případ, že budete offline. Stahování z YouTube pro chvíle bez signálu je dlouho očekávaná funkce sice čeká pouze na platící zákazníky, ale i tak jde o skvělou zprávu. Sledovat YouTube bez přístupu k internetu je sen. Navíc máte i přístup k exklusivnímu obsahu YouTube Originals, YouTube Kids a YouTube Gaming.

Cena YouTube Premium je 179 Kč na měsíc

Video lze konečně i shodit a nechat jej hrát na pozadí. Skvělé pro audioknihy a poslech hudby. To vše lze získat již za 179 Kč měsíčně. První měsíc má uživatel zdarma.

Sleva na YouTube Premium: Založte rodinu. Měsíční zkušební verzi dostanete také, pak stojí 269,00 Kč měsíčně až pro 5 dalších členů rodiny či kamarády. Podobně jako u Spotify tak můžete ve skupině více lidí výrazně ušetřit.

YouTube Music Premium – alternativa ke Spotify

Pokud hledáte alternativu ke Spotify, může jí být právě YouTube Music. Otázkou je, zda jej někdo za dalších 145 Kč potřebuje, když má k dispozici Premium s podobnýma funkcema.
  • Komentáře