no comments

Skvělý trik na angličtinu? Sledujte seriály a filmy anglicky s anglickými titulky

Končí další díl vašeho oblíbeného zahraničního seriálu a vy máte pocit, že přestože jej sledujete v angličtině, nezlepšují se výrazně vaše jazykové schopnosti? Máme skvělý tip, který vám zaručeně pomůže. Sledujte seriály anglicky a s anglickými titulky!

Hned víte, jak slovo napsat a učíte se zábavnou formou

Znáte ty momenty, kdy anglické slovíčko znáte, rozumíte mu, ale nejste si jistí, jak se vlastně píše. Právě v tomto ohledu je sledování filmů s originálním dabingem a k tomu ještě cizojazyčnými titulky skvělou metodou. Spojují se při ní vizuální i sluchové vjemy, což v praxi znamená, že si náš mozek vše lépe zapamatuje.

itvmovie

Kam na anglické filmy s anglickými titulky zdarma?

Pokud máte k dipozici originální disky (DVD či BluRay), bývají zde filmy a seriály často v několika jazykových mutacích s možností zapnutí titulků. V takovém případě vám nic nebrání si zvolit pro oboje angličtinu (platí to i pro jakýkoliv jiný jazyk, např. španělštinu). Pokud optickým diskům neholdujete a chcete mít opravdu obrovský výběr, můžete si filmy stáhnout z různých úložišť a místo českých titulků jednoduše stáhnout anglické.

itvmovie-walking

Poslední způsob je dle nás zároveň nejelegantnější. Nemusíte nic stahovat a postačí k němu prohlížeč. Na stránce ITVmovie.se naleznete většinu filmů a seriálů. Pro jejich přehrání stačí webový prohlížeč a obsah si tak můžete pustit ihned bez stahování. Portál je v tuto chvíli přesouván a postupně dochází k opravě nefunkčních videí.

Pokud vám tak některé nebude fungovat, zkuste jiný z postupů, nebo sáhněte po webu http://moviesub.org. Filmy jsou zde online v angličtině a přehrávač umožňuje k videu titulky připojit. Stačí si je tedy stáhnout a poté připojit k přehrávanému videu.

Seriály online anglicky s anglickými titulky – online a zdarma

Filmy online anglicky s EN titulky
  • Komentáře