no comments

Xerox CareAR a Verizon Business chtějí pomocí 5G sítě zlepšit služby zákazníkům

Verizon Business a CareAR, která spadá pod společnost Xerox, oznámily uzavření strategického partnerství. Cílem spolupráce je zlepšení služeb, které CareAR nabízí jak svým technikům, tak i zákazníkům. Propojením 4G a 5G sítí společnosti Verizon s možností okamžitého využití výpočetní technologie s rozšířenou realitou CareAR a platformy založené na umělé inteligenci budou moci techničtí pracovníci řešit problémy se servisem proaktivně i na dálku, a to mnohem rychleji, efektivněji a bezpečněji než dosud.

Aby firmy udržely svoji konkurenceschopnost a dokázaly přilákat špičkové talenty ve svém oboru, musí mít promyšlený program digitální transformace a využívat nejmodernější technologie a řešení tak, aby vyhověly globálním požadavkům na trhu práce. Spolupráce společnosti Verizon s CareAR chce transformaci běžných pracovních procesů napomoci využitím jak síťové technologie, tak i umělé inteligence a rozšířené reality. Toto spojení umožní rychlé vzdělávání a zaškolování nové digitálně zběhlé generace pracovníků, čímž dojde ke snížení zátěže zaměstnanců v tomto nebývale náročném období dynamického rozvoje na trhu práce.

Verizon společně s CareAR plánují v rámci svého portfolia produktů a služeb poskytovat technickou podporu a odborné řešení problémů v reálném čase. Tím chtějí vytvořit nový standard v podobě samoobslužných funkcí a personalizovaných návodů jak pro zákazníky, tak i samotné technické pracovníky v terénu.

„V oblasti globální pracovní síly jsme zaznamenali dramatický posun. Naším posláním je pomáhat našim zákazníkům se v současné době zorientovat a zároveň nacházet strategické cesty pro inovaci a růst,“ říká Sampath Sowmyanarayan, hlavní finanční ředitel společnosti Verizon Business. „Prostřednictvím 5G a edge computingu můžeme společnosti CareAR pomoci poskytnout pokročilé funkce umělé inteligence a rozšířené reality na běžných mobilních zařízeních, chytrých brýlích nebo na dronech. Tím se zlepší jejich výkonnost a navíc i poskytneme kvalitnější uživatelské zážitky,“ dodává.

„CareAR se zaměřuje na zpřístupnění odborných znalostí – okamžitě a v souvislostech. Uživatelé se mohou na vyžádání spojit s odborníky nebo využít přístupu k instruktážnímu obsahu, který obdrží přímo na své preferované zařízení,” uvádí prezident CareAR Sam Waicberg. „Partnerství s Verizonem nám umožňuje posunout tyto možnosti ještě dále. U zákazníků to následně vede k lepším prožitkům a obecně pomáhá poskytovatelům služeb řešit velké výzvy – jako například snížení uhlíkové stopy a řešení nedostatku kvalifikovaných odborníků,” doplnil šéf společnosti CareAR.

V roce 2020 oznámila společnost Verizon Business spuštění virtuálního asistenta v podobě video chatovací aplikace. Ta organizaci pomáhá navigovat uživatele v oblasti covidových bezpečnostních opatření a také distančních požadavků na zákaznickou podporu. Spolupráce s CareAR pak umožňuje společnosti Verizon urychlit iniciování jejich vize vzdálené podpory pro zákazníky, zaměstnance a terénní techniky a zaměřit se na integraci pokročilých funkcí rozšířené reality a umělé inteligence, které umožňují vlastní proaktivní řešení potíží ze strany samotných uživatelů.

O společnosti Verizon Communications

Společnost Verizon Communications Inc., která byla založena 30. června 2000, je jedním z předních světových poskytovatelů zábavních produktů a služeb v oblasti technologií a komunikací. V roce 2020 vykázala společnost, která sídlí v New Yorku, ale působí po celém světě, zisk 128,3 miliardy dolarů. Verizon nabízí pro své zákazníky datové, video a hlasové služby na svých (kritiky oceňovaných) sítích a platformách, čímž reaguje na poptávku uživatelů po mobilitě, spolehlivém síťovém připojení, zabezpečení a kontrole.

O společnosti CareAR spadající pod Xerox

Firma CareAR, která spadá pod společnost Xerox, je lídrem v oblasti service experience managementu (SXM). Svým uživatelům poskytuje instrukce a zpřístupňuje odborné znalosti prostřednictvím vzdálených živých interakcí s rozšířenou realitou a umělou inteligencí, čímž usnadňuje plynulé fungování digitálních procesů. CareAR nastavuje měřítko pro kategorii SXM tím, že překonává kvalifikační propast, urychluje přenos znalostí, zajišťuje vyšší provozní efektivitu a zlepšuje výsledky a bezpečnost zákazníků. Další informace najdete na CareAR.com.
  • Komentáře

    Štítky:, , , ,