no comments

Pozvánka: Nadějné startupy a investoři jako Dejčmar či Špinar, K10 Coworking bude hostit Den K

Dne 16.11. se v K10 bude konat událost Den K: Pitching & Investment Night @ K10 v rámci zapojení K10 Coworkingu do Týdne podnikání. Kromě bohatého programu přednášek a inspirativních workshopů vybere K10 na základě zaslaných přihlášek 8 startupů, které dostanou šanci představit svůj projekt během několikaminutového pitche těm nejúspěšnějším investorům v České republice.

Mladí startupisté tak budou moci prohloubit své zkušenosti s pitchováním vlastního projektu a získají cennou zpětnou vazbu od těch nejpovolanějších. V případě, že investory zaujmou, mohou se těšit na spolupráci či potřebnou investici. Chybět nebude ani panel s investory a soutěž o nejlepší pitch večera.

K10 Coworking – Běžná kancelář nemá budoucnost, prostor musí pracovat s vámi

Sídlem coworkingu je rozsáhlá vila zasazená do prostředí pražských Vinohrad. Už samotný objekt vypadá na první pohled jinak než běžný coworking. Stovky metrů čtverečních vnitřních prostor a zahrady nabídnou dostatek místa pro kanceláře, kreativní zóny i relaxaci. Poskytuje toho však mnohem více…

Mezi potvrzenými investory jsou již Václav Dejčmar (co-owner RSJ, Credo Ventures), Michal Mička (co-owner DRFG, CEO Incomming Ventures), Jaroslav Trojan (ex Credo Ventures, co-owner Equus), Ladislav Karkoška (co-owner Frankl Pharma, K10) a David Špinar (ex Google, ex H1, CEO Miton).

cover_02

Během Týdne podnikání zahájí také aktivity K10 Business Academy , pod jejíž záštitou se budou konat přednášky a workshopy s cílem pomoci mladým podnikatelům v osobním i profesním růstu. Ve dnech od 14. do 16. listopadu tak budou mít zájemci možnost doplnit své znalosti v mnoha užitečných oblastech, jakými jsou například sales, business intelligence, osobní produktivita či prezentační dovednosti.

K10 Coworking tak svým nabitým programem během Týdne podnikání pokračuje ve své misi poskytovat svým členům i široké veřejnosti ty nejlepší podmínky a zázemí pro růst jejich byznysu.

Program Dne K:

19:00 – 20:00: Zahájení večera drinky, networkingem a volnou diskusí
20:00 – 21:00: Hlavní program – pitching
21:00 – 21:15: Přestávka a občerstvení
21:15 – 22:00: Panel s investory
22:00 – 00:00: After party

Všechny události budou zdarma přístupné široké veřejnosti.
  • Komentáře